2013-05-24 - CHODKOWSCY

Przejdź do treści

2013-06-29 - VI Zjazd Rodów Chodkowskich

Kochani Kuzynki i Kuzyni,

            Wielkimi krokami zbliżamy się do VI Zjazdu Rodów Chodkowskich, który odbędzie się w sobotę 29 czerwca 2013 roku w Chodkowie Wielkim. Zjazd tradycyjnie rozpocznie się mszą świętą o godzinie 12.00, podczas której odbywać się będą uroczystości odpustowe związane ze świętem patronów kościoła w Chodkowie Wielkim: św. Piotrem i św. Pawłem. W związku z powyższym msza będzie mieć charakter bardzo uroczysty i spodziewamy się na niej dużej frekwencji zarówno uczestników zjazdu jak i mieszkańców okolicznych miejscowości. Osoby, które zechcą zająć miejsca siedzące prosimy o wcześniejsze przybycie.

           Dalsza część zjazdu odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim.

      Główną atrakcją tegorocznego zjazdu będzie możliwość nabycia książki - drugiej części poprzedniej monografii „Gniazdo i Krze. Rodowody Chodkowskich”. Znajdą się w niej uzupełnienia informacji o brakujących krzach i aktualne dane o Chodkowskich, jak również korekta faktów mylnie przedstawionych w poprzednim wydaniu.

           Na zjazd przewidujemy szereg innych atrakcji zabaw, konkursów dla dzieci i dorosłych. Jedną z nich będzie konkurs na najładniejszy strój szlachecki, w którym przewidziana jest atrakcyjna nagroda ufundowana przez Prezesa stowarzyszenia.

           Zgodnie z wymogami statutu na zjeździe odbędzie się IV Kongres dla członków stowarzyszenia, podczas którego zostaną powołane nowe władze. Odbędzie się też dyskusja dotycząca dalszych kierunków działalności stowarzyszenia.

           Prosimy o zabranie legitymacji członkowskich, które będą niezbędne podczas kongresu. Członkom stowarzyszenia nieobecnym na poprzednim zjeździe uroczyście wręczymy legitymacje członkowskie. Prosimy zatem o zabranie zdjęcia legitymacyjnego, a wraz ze zgłoszeniem na zjazd dostarczenie formularza danych do legitymacji.

           Jeżeli chcielibyście, Drodzy Kuzyni wziąć udział w kongresie, a nie jesteście jeszcze członkami stowarzyszenia, zachęcamy do składania deklaracji członkowskich (taka możliwość będzie istniała też podczas zjazdu).

            Zgłoszenie uczestnictwa w zjeździe należy przesłać do 15 czerwca 2013 r. na załączonej karcie listownie lub mailowo oraz wpłacić składkę za uczestnictwo na konto stowarzyszenia. Koszt uczestnictwa w zjeździe wynosi 80 zł. i 40 zł. od dziecka w wieku do 13 roku życia.

           W związku z tym, że nie jesteśmy w stanie dotrzeć z informacją o zjeździe do wszystkich zainteresowanych zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie informacji wśród rodziny i osób związanych z naszym rodem.

           Przy okazji dokonywania wpłaty za uczestnictwo w Zjeździe prosimy o uregulowanie składek członkowskich za ten rok i lata poprzednie. Przypominam, że składka wynosi 30 zł. od osoby i 50 zł. od rodziny prowadzącej wspólne gospodarstwo domowe. Składki należy wpłacać na numer konta: Stowarzyszenie Rodów Chodkowskich 83 8232 0005 0010 7389 2000 0001 wpisując w tytule przelewu imiona, nazwiska i adres osób, za które dokonywana jest wpłata. Podczas zjazdu będzie możliwość potwierdzenia wpłat w legitymacji członkowskiej.

           Czeka nas wiele wydatków związanych z drukiem książki i organizacją zjazdu, liczymy więc na honorowe podejście Drogich Kuzynów i uregulowanie wszelkich zaległości.

           Jeżeli chcielibyście przekazać Zarządowi pomysły na wspólne zabawy podczas zjazdu lub sugestie dotyczące jego organizacji bardzo prosimy o kontakt listowny, telefoniczny, mailowy, poprzez forum na stronie stowarzyszenia lub fan page na facebooku. Każda chęć pomocy przy organizacji zjazdu będzie dla nas ogromnym wsparciem i sprawi, że nasze rodzinne spotkanie będzie udane.Do zobaczenia wkrótce

Prezes Stowarzyszenia Rodów Chodkowskich

Dariusz ChodkowskiAdres do korespondencji i nadsyłania zgłoszeń na zjazd :

Stowarzyszenie Rodów Chodkowskich

ul. Tuwima 56, 06-300 Przasnysz

tel. 698 194 228

e-mail: chodkowskil@tlen.pl

www.chodkowscy.pl

facebook.com/stowarzyszenierodow.chodkowskich

Nr konta: Stowarzyszenie Rodów Chodkowskich 83 8232 0005 0010 7389 2000 0001PROGRAM ZJAZDU [pobierz]

KARTA ZGŁOSZENIOWA [pobierz]

Wróć do spisu treści